Osídlení – Těchlovice 1945.

 

   Tato mapa s čísly popisnými a jmény jejich obyvatel, byla sestavena pamětníky v Německu, kteří byli v roce 1945 odsunuti. Mapu mi poskytl pan Jahnel, který má své internetové stránky věnované historii Těchlovic.

  

 

 

 

 

 

Těchlovice

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Bunauer (Gasthaus)

37

Schule

73

Hietel Franz

2

Stolz Fritz

38

Meierhof

74

Fritsche Rudolf

3

Schmidt Rudolf

39

Gaube (Korec)

75

Fritsche Josef

4

Richter Fritz

40

Lóbel (Ortsteil Kaute)

76

Huttig Josef

5

John Karl

41

John   (Ortsteil Kaute )

77

Ihme Josef

6

Amtstatter Robert

42

Schaffer (Zaschke )

78

Honig-Ohnsorg

7

Klimt Marie

43

Holley     (Schams)

79

Jahnel Josef

8

Sedlak Erwin

44

Peh (Pechanz)

80

Matzke Rudolf

9

Priedel Fritz

45

Pfarrei-Kirche

81

Hetzler Franz (Adolf)

10

Gaube Fritz

46

Nickel Franz  Josef

82

John Wilhelm

11

Schuller Josef

47

Huttig  Josef

83

Handel Johann (Schnabel)

12

Hoffman Fritz

48

Hering Josef

84

Schroter Amand (Riedel)

13

Krolop Josef sen.

49

Ringel (Gottiieb Gaube)

85

Gutwirt Alois (Svoboda)

14

Krolop Josef jun.

50

Tampe Josef

86

Nickel Adolf

15

Patzelt Julius

51

Wagner Heinrich

87

Werner Josef

16

Wolf Josef

52

Dorre Josef

88

Fritsche Friedrich

17

Gaube Josef (Kunz)

53

Tuchny (Richter)

89

Dehmal

18

Gaube Josef (Baal)

54

Trodel  Robert

90

Leissner Josef

19

Fohry Josef

55

Brosche Ernst

91

Pieke Ernst

20

Jagel Johannes

56

Richter Leo sen.

92

Hrdý Fritz

21

Wittwer (Troster)

57

Bauer Hermann

93

Leissner Ernst

22

Dorre Max

58

Bahn (Thoner)

94

Krompholz Johann

23

Jager Wilhelm

59

Bahnhof Tichlowítz

95

Theissig Josef

24

Jahnel Hans

60

Tschakert Johann (Bahn)

96

Losel Eduard

25

Jahnel Wilhelm

61

Bahn Ti O.W.

97

Kohler Emilie

26

Heier Karl

62

Bahn-Villa

98

Bohm Elisabeth

27

Fischbach Josef

63

Hein  Josef + Franz

99

Priedel Wilhelm

28

Huschak Vilhelm

64

Pieke Withelm

100

Reisinger Franz

29

Stolz Ernst

65

Franze Josef

101

Kirschner Johann (Theisig)

30

Riedel Max (Jager)

66

Stolz Rudolf

102

Czerney Erhard

31

Kuhnel Alfred

67

Alte Muhle(Strache)

103

Jager Josef

32

Losel Josef (Loselbauer)

68

Portsch Ernst

104

 

33

Portsch Albin

69

Chudoba Hans

105

Thurl Viktor

34

Schneider (Rudbseff)

70

Weigel (Thile)

106

Tschechische Schule

35

Bertl Gustav

71

Schmidt Josef

110

Pieke Heinrich

36

Richter Leo

 

 

72

Rudolf (Bonsch)